ZAPRASZAMY NA KURS PRZEWODNICKI

Oddział Krakowski PTTK zaprasza do udziału w nowej edycji KURSU KANDYDATÓW NA PRZEWODNIKÓW PO KRAKOWIE 2016/2017.
Cena 2.500 zł płatne w ratach. Wykłady odbywać się będą we wtorki i w piątki od godz. 17,00 do 20,00.
Zajęcia w muzeach i kościołach w godzinach otwarcia muzeów (sobota lub niedziela 2 x w miesiącu).
Kurs trwa od końca października do czerwca.
Zapisy codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9,00 do 17,00 w siedzibie Oddziału przy ul. Zyblikiewicza 2 b.

ZAPRASZAMY NA WYCIECZKI GÓRSKIE I OBJAZDOWE

Wycieczki będą realizowane przy zapisie minimum 40 osób – wycieczki
autokarowe;. minimum 30 osób – wycieczki górskie i wielodniowe.
Cena zawiera: przejazd autokarem turystycznym, usługa licencjonowanego przewodnika – pilota, ubezpieczenie KL i NNW.
Cena nie zawiera ewentualnych biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

BILETY DO PARKU ROZRYWKI ENERGYLANDIA

Już teraz można u nas zakupić tańsze bilety do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze – zobacz szczegóły.

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

Przypominamy wszystkim członkom naszego Oddziału o konieczności opłacenia składek członkowskich. Składka normalna 50 zł, ulgowa 25 zł.